Centrum Medyczne KOMORNIKI dołącza do sieci MedApp Clinics.

Centrum Medyczne Komorniki to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się placówka w sieci MedApp Clinics, oferująca wysokiej jakości kompleksową opiekę medyczną realizowaną w ramach kontraktu z #NFZ oraz komercyjnie.

#CentrumMedyczneKomorniki jest położone na II piętrze Gminnego Ośrodka Zdrowia w Komornikach i oferuje szeroki zakres usług medycznych dla pacjentów w każdym wieku.

Wśród lekarzy przyjmujących w Centrum Medycznym Komorniki znajdują się specjaliści z różnych dziedzin, takich jak: dermatologia, #laryngologia, diabetologia, #ginekologia, ortopedia, radiologia, dietetyka czy #chirurgia.

Jednym z kluczowych elementów rozwoju Centrum Medycznego Komorniki jest inwestycja w nowoczesną infrastrukturę oraz wysokiej jakości sprzęt medyczny. Dzięki temu pacjenci mogą korzystać z najnowocześniejszych technologii, co przekłada się na dokładniejsze diagnozy oraz skuteczniejsze leczenie.

Ponadto Centrum Medyczne Komorniki, oferuje szeroką gamę szczepień ochronnych – zarówno obowiązkowych, jak i dodatkowych dla dzieci i dorosłych, w tym p/COVID, jak również pełen zakres diagnostyki laboratoryjnej.

Współpraca z MedApp Clinics umożliwia Centrum Medycznemu Komorniki rozwój i poszerzenie oferty usług medycznych, co przekłada się na lepszą dostępność i jakość opieki zdrowotnej dla pacjentów. Integracja z siecią MedApp Clinics pozwala na wykorzystanie doświadczenia i zasobów organizacji do realizacji najwyższej jakości usług medycznych.