Zdrowie kobiet. Rozmowy o przemocy i wsparcie w MedApp Clinics.

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Eliminacji Przemocy wobec Kobiet, #MedAppClinics i Centrum Medyczne Kamedica pragną podkreślić ogromne znaczenie #wsparciedlakobiet, które stały się ofiarami przemocy. Jako eksperci w dziedzinie psychologii, rozumiemy, że przemoc ma ogromne i wielowymiarowe konsekwencje, dotykając nie tylko zdrowia fizycznego, ale także psychicznego.

Nasz priorytet to zapewnienie kobietom bezpiecznego i empatycznego środowiska, w którym mogą otrzymać profesjonalną pomoc. Nasze zespoły specjalistów skupiają się na zapewnieniu kompleksowej opieki, która obejmuje zarówno porady psychologiczne, jak i #wsparciemedyczne. Wiemy, że każda sytuacja jest wyjątkowa, dlatego dostosowujemy nasze podejście do indywidualnych potrzeb i doświadczeń każdej pacjentki.

Pragniemy zachęcić wszystkie kobiety do otwartej rozmowy i poszukiwania pomocy, ponieważ każda z Was jest dla nas ważna i bezpieczna. Eliminacja przemocy rozpoczyna się od świadomości problemu i oferowania wsparcia. Razem możemy przeciwdziałać przemocy i wspierać kobiety w ich drodze do zdrowia i niezależności.

Jeśli doświadczasz przemocy, lub potrzebujesz wsparcia zadzwoń do #Kamedica i umów się na spotkanie z psychologiem 61 847 35 44.